Cumartesi , 18 Ocak 2020
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Haber / Cudi Dağı’nda 5 Şehit

Cudi Dağı’nda 5 Şehit

Cudi Dağı’nda operasyon yapılıyor. Şu an 5 özel harekat polisi şehit oldu. Twitter’da #katilbdp hashtagı TT oldu. Twitter’da bu şerefsizlik konuşuluyor.

Bu çatışmaların inşaallah bir gün son bulacağına inanıyoruz. Eğer inancımız olmasa herhalde isyan halinde olurduk. Çünkü yeter. Bir zulüm bu kadar sürmez. Sürmemeli de…

Her gün ölüm haberleri ve bunlara ek olarak BDP’li şerefsizlerin halayları, eğlenceleri. İşte bunlar insanın kanına dokunan cinsten.

Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan tek isteğimiz var artık. Biz inanıyoruz ki o Allah’ın izni ile her şeyi de yapar. Halk artık PKK’nın sonunu görmek istiyor. Eğer bunu yapabilirseniz bu halk size %70 oy verecektir. Ben buna kefilim. Ondan sonra zaten istediğiniz ne varsa yapabilirsiniz.

Ama bu iş bitmeden yapılan her icraat bir gün gelecek kabak tadı verecek. İsterseniz aya üst kurun bu sorunu çözmeyin. Yine oy alamazsınız. Lütfen bu sorunun üzerine eğilin.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.437.099


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.