Pazar , 5 Temmuz 2020
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Ticaret / Bütçenize Ek Gelir ile Katkı Sağlayın

Bütçenize Ek Gelir ile Katkı Sağlayın

Size Hediyeler Dünyası’nın sunduğu bir hizmetten bahsetmek istiyorum. Hediyeler Dünyası artık bireysel bayilik de veriyor. Kişiler bireysel bayilik ile sıfır sermaye riski ile artık kendilerine ek gelir elde edebilecekler.

Ek Gelir Sistemi Nasıl İşliyor ?

Ek gelir sistemini biraz anlatmak gerekirse, ek gelir elde etmek isteyen kişi Hediyeler Dünyası Bireysel Bayi olur. Bayiliği onaylanınca Hediyeler Dünyasında bayiye özel fiyat görünür. Ürünlerimizde ortalama %100 civarında kar elde edebileceksiniz. Örnek verecek olursak. Bir çantayı 7.5 TL’ye alacaksınız 15 TL’ye satacaksınız. 7.5 TL civarında bir kar size kalacak. Benzer şekilde diğer Hediyeler Dünyası ürünlerinde de karlar elde edeceksiniz. 150 TL üzeri ürünlerde kargo masrafını da Hediyeler Dünyası karşılayacak. Stok yapmadan cüzi miktardaki paranızla toptan fiyatına alacak ve güzel gelir elde edeceksiniz.

Hangi ürünleri satacağım ?

Hediyeler Dünyası tekstil ve hediyelik üzerine çalışan bir firmadır. Ağırlıklı olarak tekstil ve hediyelik ürünler satılmaktadır. Ama size önerebileceğimiz ciddi kar elde edebileceğiniz bazı ürünler var. Bazıları size sürümden para kazandıracak. Bazıları ise mal başı ciddi paralar kazandıracak. Mesela güzellik sabundan satış başı 1 TL kazanırken belki kısa sürede 100-200 tane satacaksınız ve 100-200 TL civarı para kazanacaksınız. Bunun yanında 70 liralık bir kazağı 1-2 tane satacaksınız belki. Bu sizin pazarlama yeteneğinize kalmış.

Eğer çevrenize güveniyorsanız ve pazarlama yeteneğiniz varsa ama bütçeniz yoksa işte size fırsat. Artık 500 TL bile sermaye gerektirmeyen bir sistem ile siz de ek gelir sağlayacaksınız. Sizin yeteneğinize göre iş ek gelir olmaktan çıkıp asıl mesleğiniz haline gelebilir.

Ürünlerimizi inceleyin

Size tavsiyemiz http://www.hediyelerdunyasi.com.tr adresine girin ve ürünlerimizi inceleyin. Satabileceğinizi düşündüğünüz ürünler hakkında sorularınızı online destek hattımızdan sorun.

Ya ürünlerinizi satamazsam ?

Korkmayın satamayacağınız ürünlerde sizi mağdur etmiyoruz. Örneğin 10 tane farklı renklerde şal aldınız 2 rengi satamadınız. Tabi bu arada size farklı ürünler gönderirken siz o 2 ürünü bize gönderebilirsiniz. Biz de istediğiniz farklı bir ürünle değişiriz. Sizin memnuniyetiniz bizim memnuniyetimiz olmaktadır. Çünkü sizin satacağınız her malda biz de kâr elde etmekteyiz. Bu yüzden sizin satış potansiyelinizi artırmak bizim görevimiz.

Kargoları kim ödeyecek ?

150 TL toptan alışveriş yapan biri için gerçekten küçük bir rakam. Örnek verecek olursak 20 tane çanta alsanız bu rakamı zaten geçmektesiniz veya 10 şal 10 çanta da bu rakamı geçecek. 4 farklı ürün grubu da 150 TL’yi geçebilir. 150 TL’yi geçen ürünlerde zaten kargoyla biz ilgilenmekteyiz. Peki siz sadece 1 tane ürün alırsanız ne olacak ? İşte o zaman talep ettiğiniz ürüne bakarız. Eğer kar marjı kargoyu ödüyorsa bir sorun yoktur. Fakat kar marjı size zarar ettirir veya kâr ettirmez ise sizi uyarırız. Sizin zarar etmemeniz bizim de zarar etmememiz demektir.

İade veya değişim yapabilir miyim ?

İade ve değişimde kesinlikle size destek olunacaktır. İstediğiniz zaman istediğiniz ürünü kargo ücretini ödemek koşulu ile tarafımıza iletebilirsiniz. Böylece ürünlerin satışında bir sıkıntı yaşasanız bile mağduriyetiniz engellenmeye çalışılacaktır.

Ürünleri istediğim adresten alabilir miyim ?

A şehrinde oturduğunuzu varsayalım ve B şehrindeki bir tanıdığınıza bir ürün sattınız. Sizin vereceğiniz adrese ürününüzü gönderebiliriz. Bu şekilde müşterinize daha hızlı hizmet verebileceksiniz.

Ödemeleri Nasıl yapacağım ?

Ödeme sistemimiz de sizi etkileyecek ölçüde. Kredi Kartı ve Banka havalesiyle ödeme yapabileceğiniz gibi Kapınızda da Ödeme yapabilirsiniz. İsterseniz kredi kartı ile peşin fiyatına 5 taksite varan ödeme koşullarımızdan yararlanabilirsiniz.

Peki size Ürün Satabilir miyim ?

Evinizde el işleriyle mi uğraşıyorsunuz. İlginç hediyelikler mi üretiyorsunuz. O zaman 0-384-2131731 numaralı telefondan bizimle irtibata geçin. Ürünlerinizin numunelerini görelim ve beğendiğimiz ürünleri anında sitemize koyalım. Siz kazanın biz de kazanalım.

Bireysel Bayilikten Çıkmak istersem ?

Bireysel bayilikten hiçbir sebep göstermeksizin istediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. Ayrılmadan önce bize ayrılma talebinde bulunursunuz. Hesabınız bireysel hesaba çevrilir ve artık normal müşterimiz olursunuz. Hediyeler Dünyası’ndan yine alışverişe devam edebilirsiniz. Fakat bayilik fiyatlarından yararlanamazsınız.

Başvuru için neler gerekmekte ?

Bildiğiniz üzere ticarette en önemli nokta Güven’dir. Güveni tesis eden 2 taraf da ticaretlerinden memnun olacaktır. Bizler güveninizi kazanmak için Hediyeler Dünyası Güvenlik Sistemini tanıttık. Sizden de bir kaç şey isteyeceğiz. Birincisi Nüfus Cüzdanı fotokopi ve ikametgah ilmuhaberi. (Nüfus Cüzdanınızda TC Kimlik yazmıyorsa onu da ayrıca kağıtta yazılı belirtin.) Bu 2 belgeyi bize e-posta,posta veya fax yoluyla gönderebilirsiniz. Belgeler elimize geçince bayiliğiniz kısa sürede onaylancak ve sizinle irtibata geçilecektir.

Sormak istediğiniz bir soru olursa buradan sorabilirsiniz veya 0-384-2131731 numaralı telefonu arayabilir ya da Online Müşteri Hizmetleri ile MSN üzerinden sorularınızı sorabilirsiniz.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.465.526


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.