Salı , 29 Eylül 2020
Güncel
Anasayfa / İnternet / Google / Blogspot Açmak

Blogspot Açmak

Blog dünyasına katılmak ve blog yazarlığı’na aday mı olmak istiyorsunuz ? Eğer cebinizde küçük de olsa bir sermaye yoksa veya bu işi bedava yollardan yapmak istiyorum diyorsan blogspot tam sana göre. Bir Google hizmeti olan blogspot’a kayıt olmana gerek bile yok dersem şaşırır mısın ? O zaman şaşır lütfen 🙂 Çünkü eğer bir gmail veya herhangi bir google hesabın varsa hemen www.blogger.com adresine gir. Direk google hesabın ile giriş yap ve 3 adımda blogunu kur. Zaten türkçe dil desteği var. Anlatmam gereken pek bir şey yok.

Soracağın sorular olursa buradan sorabilirsin. Blog yazarlığı tüyolarını sitemden alabilirsin. Ayrıca blog yazarlığı ile birlikte para kazanma tüyolarını da sitemden bulabilirsin. Başka soracağın bir soru yoksa benim biraz işim var. Bloguma başka yazılar yazmam lazım. Sana iyi bloglamalar.

Saygılarımla,

Cihan KÜSMEZ

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.476.442


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.