Pazar , 27 Kasım 2022
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Blog Siteleri Yazar Arıyor

Blog Siteleri Yazar Arıyor

Bir çok takip ettiğim blog var. Bunlardan büyük olanları son zamanlarda şöyle bir işe giriştiklerini daha da hisseder oldum. Bloglar için yazarlar aranıyor. Bu yazarlar için de bir çok şeyler vaad ediliyor. Para, Şan, Şöhret vs.

İnternet aracılığı ile artık popüler olmak çok rahat. Bunu iyi bilen büyük blog siteleri bunu aracı olarak güzel kullanıyorlar. Tabi buna kanıp güzel yazı yazan var mıdır ? Orası tartışılır. Çünkü Google SEO için iyi makale yazmak demek normal makale yazmakla aynı değildir. Seo uyumlu makale yazarken kullanıcının arayabileceği içeriklere göre yazıyı optimize edersiniz. Eğer bir kişi bunu biliyorsa zaten internet noktasında bir şeyleri aşmıştır. Tutup da bu sitelere yazar olmaz. Kendi blogunu açar.

Seo uyumlu makale yazma konusuna da sitemde değinmeyi düşünüyorum. Ama yazmam gereken şu an için çok konu var. Neye önce başlayacağımı şaşırmış durumdayım.

Blog yazarlığı konusuna oldukça önem veren biri olarak bu tarz blog yazarı aranıyor gibi ilan vermek de benim pek hoşuma gitmiyor. En azından milletin gözüne sokmak bana pek hoş gelmiyor. Zaten blog yazarlığı yapmak isteyen varsa yardımcı olacağımı söylüyorum. Ha burada da yazmak isteyenler olursa da buyursun yazsın. Ona da yardımcı olacağımı söylüyorum zaten.

Neyse bakalım bloglarda daha bu tip konuları çok göreceğiz gibi gözüküyor.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.604.203


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.