Perşembe , 16 Temmuz 2020
Güncel
Anasayfa / Mobil / Cep Telefonu / Blackberry 9800 Torch Ürün İnceleme

Blackberry 9800 Torch Ürün İnceleme

Blackberry 9800 Torchİş kullanımı için iPhone 4 veya Blackberry almayı düşünüyordum. E-Ticaret sistemlerini yönetmek için gerçekten 3G telefona oldukça ihtiyaç duymaya başlamıştım.

Arkadaşlarımdan birinin mantıklı bir tavsiyesi sonucu Blackberry Torch 9800 almaya karar verdim. Arkadaşım şunu demişti : “iPhone kesinlikle iş telefonu olamaz. İş telefonu olarak kullanılabilir. Ama iş telefonu ciddiyetinde olamaz. Orada bir çok farklı şey yapılabilir. Eğer e-posta gönderip almak ve sadece ticaret için kullanmak istiyorsan Blackberry almalısın demişti.” Bu sözden etkilenip ben de Blackberry 9800 Torch satın aldım.

BlackBerry Torch 9800Vodafone Blackberry 3G kampanyası ile 18 ay boyunca 99 TL ücret ile Blackberry’i aldım. (Bunu almamda Google amcanın yardımını unutamam 🙂 ) Blackberry 9800 önceki blackberry’lere göre daha geniş ekrana sahip.(3.2″) 3G, Wi-fi ve Bluetooth var. Yol gösteren GPS özelliği de var. Telefonun 512 MB Ram ve 512 MB Rom hafızası var. Multimedia sistemi oldukça gelişmiş. Bunun için Telefonun demo sürümünü buradan inceleyebilirsiniz.

5 MP Kamerası ile dahili flaşı fotoğraf ve kamera çekiminde kaliteyi de sizlere sunuyor. Ayrıca Blackberry bu telefonda hem full dokunmatik ekran ile karşınıza çıkarken hem de kızaklı gövde yapısı ile normal tuş takımlarını da kullanabiliyorsunuz. (İnanın hiç ihtiyacım olmadı.)

Bu telefonda her şey iş için düşünülmüş. Normal bir kişi alsa beğenmeyebilir. Her detay ince ince dokunmuş. E-mail sistemi gerçekten harika. Eğer multimedia’ya doymak istiyorum. İş ile ilgim yok diyorsanız o zaman iPhone 4 alabilirsiniz.

Eğer ürün hakkında sormak istediğiniz, merak ettiğiniz bir şey olursa konuya cevap yazın. Ben de seve seve cevaplayım. Hepinize iyi günler diliyorum arkadaşlar.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.466.653


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.