Salı , 28 Mart 2023
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Ticaret / BKM Express Nedir ?

BKM Express Nedir ?

BKM Express Nedir ?

BKM Express Nedir ?

Televizyonlarda sık sık e-ticaret sitelerinin reklamını görüyorduk. Bu aralar farklı bir reklam görmeye başladık.

BKM Express diye bir ödeme metodu gelmiş. Bankalararası Kart Merkezi (BKM)’nin Paypal’dan örnek alarak ortaya koyduğu ödeme metodu. Bir BKM Express hesabı alarak kredi kartlarınızı hesabınıza tanımlıyorsunuz. Tanımlanan kartları direk kullanmadan sadece hesap şifreniz ile sitelerden alışveriş yapabileceksiniz. Fakat sadece BKM Express ile ödeme hizmeti veren firmalardan.

Paypal kadar başarılı olur mu bilinmez. Fakat ben ne olur ne olmaz diye firma sahibi olarak başvuruda bulundum. Sitenizden BKM Express ile ödeme almak istiyorsanız hemen sıraya geçin. Çok uzun kuyruklar varmış. En az 1 ay sonraya randevu veriyorlar. 3 hafta geçti bana halen dönen olmadı.

Bireysel kullanım için de BKM Express’e kayıt oldum. Fakat hiç kullanmadım. Kullanan arkadaşlar yorumlarını paylaşırlarsa memnun olurum.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.626.786


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.