Pazar , 27 Kasım 2022
Güncel
Anasayfa / İnternet / Eğlence / Film / Bediüzzaman Animasyonu Rekor Kırdı

Bediüzzaman Animasyonu Rekor Kırdı

Bediüzzaman’ın hayatının Barla döneminin anlatılacağı Allah’ın Sadık Kulu: Barla filmini duyduğumda oldukça ilgimi çekmişti. Filme gittim ve yorumu mu da blogumda yapmıştım.

Film Hür Adam Filmi’ne nazaran çok güzeldi ve öğrendiğim istatistikler de bunu doğruluyor. Türkiye’nin ilk uzun metrajlı animasyon filmi 19 günde 1 milyon 11 bin 995 izleyiciye ulaştı. Filmin bu kadar talep görmesinden dolayı 3 hafta olarak öngörülen vizyon süresi birçok ilde yoğun ilgi sebebiyle uzatıldı, seans sayıları da artırıldı.

Film, Türkiye’de yılın en çok izlenen filmleri sıralamasında da ilk 10 içerisine girdi. Film masaüstünde yazılmış tarihimizi araştırmaya sevk edecek bir özelliğe de sahip. Filmi izleyenler biraz araştırmaya yöneliyor. Zaman içerisinde de halkımız gerçek tarihini öğrenecektir diye düşünüyorum.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.604.183


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.