Cumartesi , 4 Temmuz 2020
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Bayram Tebriği

Bayram Tebriği

İyi Günler Arkadaşlar,

Mübarek Ramazan Ayının sonuna geldik. 30 gün çok çabuk gelip geçti. Bu mübarek günde günahlardan ve gafletten arınmaya çalıştık. Samimi olmayan kalpler de vardı bu Ramazan’da. Allah bu samimi olmayan kalplere de Ramazan ayının yüzü suyu hürmetine şifa versin.

Günahların affedildiği bu mübarek aydan uzak kalmak insanın için burkuyor. Allah bizleri nice Ramazanlara eriştirsin. Hayırlı bayramlar diler ve en içten dileklerimle Ramazan Bayramınızı kutlarım.

Bu bayramda, bayramı bayram gibi yaşamaya dikkat edelim. Bayanlarla erkeklerin el sıkışıp öpüştüğü, Ramazan bayramınını Şeker bayramı ilan edildiği, Bayram günüyle tatil gününün karıştırılıp tatile çıkıldığı bayramlardan Allah bizleri uzak etsin inşaallah.

Görüşmek Üzere…

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.465.442


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.