Çarşamba , 7 Haziran 2023
Güncel
Anasayfa / İnternet / Eğlence / Dizi / Bates Motel Nasıl Bir Dizi ?

Bates Motel Nasıl Bir Dizi ?

bates-motel-motel-roomBates Motel Dizisi IMDB’den 8.2 almış bugüne kadar izlediğim dizilerden oldukça farklı bir konsepte sahip. Dizi çift karakterli Norman Bates ve onun annesi Norma Bates üzerine kurulu. Dizi bu bakıma Mr. Brooks filmi ile de benzeşiyor. Normalde sakin ve annesinin sözünden hiç çıkmayan Norman diğer kimliğinde çok farklı tarzda davranışlar sergiliyor. Dizide gerilim ve heyecan hat safhada. Dizide heyecanı oluşturan ana unsur gizemde. Dizi ilk sezonda tutundu ve 2. Sezonda ciddi yükseliş yaşadı.

Karanlık bir aile geçmişi olan Norma Bates, geçmişinden kurtulmak için oğlunu da yanına eski kaldığı yerden uzaklara giderler. Burada bir motel alıp hayatlarını idame ettirmek istemektedirler. Ama onları bekleyen sürprizler vardır. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Çok fazla detaya girmeyelim ki gizemi bozmayalım. 

Bates Motel Dizisi IMDB'den 8.2 almış bugüne kadar izlediğim dizilerden oldukça farklı bir konsepte sahip. Dizi çift karakterli Norman Bates ve onun annesi Norma Bates üzerine kurulu. Dizi bu bakıma Mr. Brooks filmi ile de benzeşiyor. Normalde sakin ve annesinin sözünden hiç çıkmayan Norman diğer kimliğinde çok farklı tarzda davranışlar sergiliyor. Dizide gerilim ve heyecan hat safhada. Dizide heyecanı oluşturan ana unsur gizemde. Dizi ilk sezonda tutundu ve 2. Sezonda ciddi yükseliş yaşadı. Karanlık bir aile geçmişi olan Norma Bates, geçmişinden kurtulmak için oğlunu da yanına eski kaldığı yerden uzaklara giderler. Burada bir motel alıp hayatlarını idame ettirmek istemektedirler. Ama…

Review Overview

Summary : Diziyi Beğeniyor musunuz ?

User Rating: 4.75 ( 1 votes)
0

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.638.032


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.