Çarşamba , 24 Temmuz 2019
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Spor / Arjantin Çeyrek Finalde

Arjantin Çeyrek Finalde

Armando Diego Maradona’nın yıldızlar geçidi takımı Arjantin Meksika’yı 3-1 gibi skorla geçerek adını çeyrek finale yazdırdı. Almanya – İngiltere maçı ile aynı gün oynanan maçta, tıpkı İngiltere – Almanya maçındaki gibi maça hakem damgasını vurdu. Çekişmeli maçta iki taraf da çok güzel futbol oynarken maçın ilk golünü ofsaytta olan Tevez attı. Atılan Gol bariz ofsaytken verilmesi maçın dengesini bozdu ve Meksika oyundan koptu.

Arjantin 1-0 olan maçı 3-1’e taşıyarak çeyrek finale kaldı. Şampiyonanın en iddialı takımlarından olan Arjantin’in bu sonucu sürpriz değildi. Maçın gollerini Arjantin adına dakika 26’da Tevez, Dakika 33’de Higuain, Dakika 52’de Tevez tevez atarken, Meksika’nın tek golünü de dakika 71’de Hernandez’den geldi.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.404.649


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.