Salı , 29 Eylül 2020
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Eğitim / Ankarada Açıköğretim Matematik Dersi

Ankarada Açıköğretim Matematik Dersi

Ankara’da uygun fiyatla açıköğretim öğrencilerine özel matematik dersi verilir. Ekonomik durumu yetmeyen arkadaşlar için grup dersler de verilir.

İyi Günler Arkadaşlar,

Açıköğretim okuyan bir çok arkadaşımız Matematik dersinde çok zorlanıyor. Bunu çevremden çok iyi biliyorum. İşletme’de 3. sınıfa geçemeyen bir çok arkadaşım mevcut. Açıköğretim’in kuralları gereği 1. sınıftan dersiniz kalırsa 3. sınıfa geçemiyorsunuz.

Aslında ders geçilemeyecek bir ders değil. Açıköğretim işletme, iktisat gibi matematik dersinin olduğu bölümleri geçmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Bunun tek sebebi ders çalışma metodunu bilmemektir. Yoksa 50 ortalama ile ders geçebildiğiniz bir öğretim sisteminde tekrar tekrar ders geçememek başka bir sebeple açıklanamaz.

İşte ankarada açıköğretim matematik dersi almak isteyen öğrencilere ders veriyorum. Ders almak isteyen öğrenciler benimle irtibat kurabilir.

Eğer Ankarada Matematik Dersine ihtiyacınız olursa size yardımcı olabilirim.

Cihan KÜSMEZ
www.cihanblog.com
Hacettepe Matematik Bölümü Öğrencisi

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.476.443


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.