Çarşamba , 7 Haziran 2023
Güncel
Anasayfa / Oyun / Android Oyun(Camelot’un Kahramanları)

Android Oyun(Camelot’un Kahramanları)

image

1.yılını kutlayan Camelot’un Kahramanları 5.000.000 indirme sayısina ulaştı.Oyunun amacı 3 deste kart takımınızı güclendirmek.Kart kazanmanın yollarından biride çagrı taşı kullanmak.Bazı levellerde ve görevlerde verilen taşlar ile açtıgınızda 3* 4* 5* 6* 7* kart kazanma imkanına sahipsiniz.Level atlama sistemi görevler ile gerçeklestiriliyor.Tek tek açılan köyleri keşif ederek level atlayabiliyorsunuz.Oyunun tüm aşamalarını sizin için inceledik.

image

Oyunun ilk acılış sistemi şekildeki gibidir.Soldaki bilgiler karekterinize aittir.Sarı olan dayanıklılık puanınızdır.Aldıgınız leveller ile artırabiliyorsunuz.Dayanıklılık puanı sadece görevde işe yarıyor.Her görevde ortalama 4 dayanıklık puanı harcarsınız.Mavi olan ise görevlerde çıkan bosslarla vs yaparken işe yarıyor.Destelerde her kartın harcadıgı mana vardır toplam olarak her vsde destenin toplamı kadar gider.

image

Görev şehrimiz budur.Ilk olarak Avalon sehri acılır.Onun görevlerini ve boss’unu bitirdiğiniz zaman Glastronbury köyü acılır ve sırayla köyler devam eder.

image

Köydeki görev bölümü.Her köyde şu şekilde  ufak görevler acılıyor.Bunlari bitirdikten sonra en son boss yapılır ve  bidaki köy açılır.

image

Keşiflerde bu şekilde oluyor.Her keşif yaptıgınızda xp ve para alırsınız.

image

Ve her keşifte 1* 2* 3* kartlar çıkma ihtimali vardır.Bu kartlar genelde desteye koyulmaz ve diger kartlarınızı gelistirmekte kullanılırsınız.

image

Köy görevleri %100 olunca boss’lar karşınıza çıkacaktır.

image

Bosslarda karşınıza desteler çıkacaktır.Yendiğiniz zaman exp ve para alırsınız.

image

Çıkan kartlarınız biriktirip asıl destelerinizi güçlendirebilirsiniz.

image

Her kartlarla level atlatma ihtimaliniz var.Kartlarınız level atlayınca atağı ve hpsi artıyor.

image

Kartlarınıźı güclendirdikce daha sağlam kartlar elde ediceksiniz.

image

Aynı kartlardan en az 2 tane olduğu zaman bunları birleştirebilip daha güclü kart elde edebilirsiniz.Bu işleme X2 işlemi deriz ve X4 X6 x8 işlemleri vardır.Fakat bunları birlestirceginiz kartları max seviyeye ulaştırdıktan sonra yapın daha çok hp ve atak getirir.

image

50 seviye olan kartım x2 dir ve aynı karttan 1 tane daha olduğu zaman tekrar birlestirip x4 yapıcağım.

image

Çagrı taşı ile  3 yıldız ve üzeri kart çagırabiliyoruz.Şansa geliyor.

image

Farklı farklı kartlar çıkma ihtimali var.

image

Arenada karşınıza farklı rakioler ćıkıcaktır.Kazandıkca kudret puanı kasıcaksınız.Kudret puanı lonca gelişiminde ve arena ödüllerinde işe yarıyor.

Oyundaki nickim ☆Esc☆ uther_74 serverindeyim geldiğinizde hertürlü yardımcı olabilirim.

serdar çetin Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 42.300


Teknoloji Uzmanı