Çarşamba , 4 Ekim 2023
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Akparti Yetim Hakkı Yiyor

Akparti Yetim Hakkı Yiyor

Akparti yetim hakkı yiyor, bunu yaparken göz boyamak için makarna dağıtıyor, kömür dağıtıyor. Halkı sadaka alan bir duruma getirmekten de çekinmiyor. Sadece Kurban Bayramında değil her gün et yiyen bir millet olmalıyız vs. vs. gibi bir çok safsatayı gülerek dinliyorum sadece…

Bülent Arınç’ın dediği gibi karşıt görüş bu kafayla giderse Akparti 3 dönem değil 13 dönem daha başta olacaktır.

Yahu siz gerçekten Akparti’yi alaşağı etmek istiyor musunuz ? Yoksa Akparti destekçisi misiniz ? Çünkü Akparti’ye en büyük desteği veren Akparti karşıtları. Akparti sıfır muhalefete karşı iktidar sürüyor.

Akparti’yi beğenmeseniz de %50 oyu nasıl aldı. İyi bir düşünün. Analiz edin. Ona göre muhalefetinizi yapın. Akparti eğer terör sorununu da bitirirse bu olay ilk olarak MHP’nin sonra da CHP’nin sonu demektir. Çünkü sıfır analiz yeteneği ile dolu siyasiler var.

Hadi karşıt görüş yorumlarınızı demokrasi çerçevesinde bekliyoruz. Tabi küfür etmemeyi becerebilirseniz.

 

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.655.227


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.