Çarşamba , 24 Temmuz 2019
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Haber / Akparti Seçim 2011

Akparti Seçim 2011

Google gerçek zamanlı aramalara baktığımda akp ile ilgili bir çok söylem görüyorum. Yahu neden sürekli oy çalındı. Oy pusulaları kopyalandı. Mükerrer oy kullanıldı. vs vs. gibi yalanlar atıyorsunuz ? Yalan diyorum çünkü…

Bakıyorum millete AKP’ye oy atmadım diye mesaj atıyor. Afedersin de salak mısın sen ? Türkiye’de tek parti AKP ve diğerleri mi ? Ya attığın partiyi söyle ya da yorum yapma. Demek ki AKP öyle bir başarı yakalamış ki hazmedemediğinizden kuduruyorsunuz.

Twitter’da şunları gördüm.

  • AKP’ye oy veren beni unfollow etsin.
  • umarım ben gidene kadar akp benim yerime kullanmamıştır …

  • Akp‘ye verecek arkadaşlar, oyunuzun geçersiz sayılmaması için lütfen kaşeyi vurduktan sonra külah şekline getirip üstüne oturunuz.

  • REZALET SKANDAL AKP MUHRU VURULMUS OY PUSULALARI ATASEHİR POLİS TOPLUYOR (Bu da yalan çünkü 2009 yerel seçimleri videolarını gösteriyorlar. AKP’nin kaçırılan oylarını AKP’nin basılan oyları gibi gösteriyorlar.)

  • AKP‘nin oyları 5 puan ya da daha fazla düşerse, akşama viski açacağız arkadaşla. Beyaz Türk olmanın dayanılmaz hafifliği; ne diyeyim.

  • OYumu kullanmaya mini bi short üstüne askılı bluzla gitsem, akp sandık görevlilerini gıcık etsem

  • keşke bu sene bi sürpriz olsa da şu akp iktidarı sona erse?ama toplumumzda bu kadar cahil varken zor,çoookk zor. (Bu bey de çok zeki ve aydın biri (!) )

Yukarıdaki yorumlar gibi yüzbinlerce yorum var. Bu da bize gösteriyoruz ki Akparti yine iktidar olacak !

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.404.651


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.