Cumartesi , 17 Ağustos 2019
Güncel
Anasayfa / Mobil / Acer Laptopları

Acer Laptopları

Laptop denilince akla direk Toshiba ve Sony laptoplar gelmektedir. Bu laptopların yanına öyle herkes yaklaşamaz. Bu laptoplar gerçekten bu fiyat eder mi ? Bence HAYIR ! Bir toshiba ve sony laptopta 1.000 TL gibi bir miktarı marka için ödersiniz diyebilirim. Hiçbir ekstra özelliği olmadan bu fiyatlara alınması benim canımı sıkıyor.

Benim tavsiyem Acer Laptoplarıdır. Çünkü bu laptoplar hem kaliteli hem de uygun fiyata. Bu biraz da Acer’ın Türkiye Distribütörü ile alakalı bir durum. Eğer bir distribütör insaflı ise fiyatlar da insaflı oluyor gerçekten.

Laptop bakacaksanız kendinize fiyat ve kalite açısından kesinlikle Acer’ı öneririm. Şarj süreleri uzun olanları tercih ederseniz memnuniyetiniz bir o kadar artar. 🙂

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.408.105


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.