Cumartesi , 17 Ağustos 2019
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Abdurrahim Vural Kim ?

Abdurrahim Vural Kim ?

Adsense kullananlar bugün şok bir şeyler karşılaştı. Her yerde Abdurrahim Vural serbest bırakıldı reklamlarını görmeye başladılar. Üstelik tık başı da güzel para veriyor bu reklam. Şimdi akla gelen soru şu. Herkesin sitesindeki bütün reklam alanlarını adeta kapatan bu reklamı veren adamın para kaynağı ne ? Kim bu ? Çok mu zengin yoksa nüfuzu yüksek bir adam mı ?

Abdurrahim Vural Kim ?

İşte bu önemli soruyu araştırdım arkadaşlar. Abdurrahim Vural Deniz Feneri e.v. sanıklarındandı. Yargılanması sonucu serbest bırakıldı. İşte bunu reklam yapıyorlar. Kendisi bir avukat ve Alman vatandaşı.

Abdurrahim Vural ayrıca Almanya’da İslami dersleri seçmeli olarak okutturmada öncü olmuş bir kişidir. Almanya’daki İslam Federasyonu ve İslam Vakfı genel müdürlüğünü yapmaktadır. Kendi deyişiyle Deniz Feneri ile hiçbir bağlantısı yoktur.

Gerçekten ilginç biri…

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.408.106


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.