Çarşamba , 4 Ekim 2023
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Spor / 2010 Dünya Kupası Finali

2010 Dünya Kupası Finali

2010 Dünya Kupası Şampiyonu

Hollanda ve İspanya arasında oynan Dünya Kupası nihayet sonuçlandı. Kupanın sahibi 117. dakikada atılan golle İspanya oldu.

Genel olarak maçta en çok pozisyon yakalayan kaleyi daha çok yoklayan ve en ciddi pozisyonları yakalayan takım Hollanda’ydı. Ama son vuruşlarda o kadar başarılı olamadılar. Öyle pozisyonlar yakaladılar ki, kaçan pozisyonlara üzülmemek elde değildi. O kaçırılan goller de aslında kaçırılan fırsatın da bir habercisiydi.

Maçın genelinde çok da iyi oynamayan İspanya maçı tecrübesiyle almayı bildi. Böylelikle uzun süren Dünya Kupası maratonu sonuçlanmış oldu.

Bu Kupa, hafızalarımıza Türkiye’nin katılamadığı buruk bir Dünya Kupası olarak kazındı. İnşaallah bir sonraki Dünya Kupası’na gideriz.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.655.224


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.